Projus Projus Projus
ProJUS s.r.o. - Česky ProJUS s.r.o. - English ProJUS s.r.o. - Deutsch ProJUS s.r.o. - P?????? ProJUS s.r.o. - Français ProJUS s.r.o. - Espanol ProJUS s.r.o. - Italiano ProJUS s.r.o. - Slovensky ProJUS s.r.o. - Polski


  ProJUS s.r.o.

Adresa :

Poličská 444
539 01 Hlinsko


Provozovna:

Rváčovská 792
539 01 HlinskoTel./fax:   469 315 889
E-mail:  projus@projus.cz


IČO : 25935551
DIČ : CZ25935551


> kompletní kontakty <  Kde nás najdete:
   (klikněte pro detail)


- umístění v ČR- detail Hlinska>> mapa webu zde <<Počet přístupů:

TOPlistAutomatické montáže, stroje pro automatické montáže:Nabízíme komplexní řešení problému automatizace montážních prací.


Automatizace montážních operací je naší nejčastější vývojovou a výrobní aktivitou. Ať už se jedná o dodávky relativně jednoduchých montážních přípravků či složitějších montážních strojů nebo celých montážních linek, tedy včetně řešení toku materiálů, je prakticky vždy součástí dodávky systém kontroly vlastních montážních operací a to včetně testování / měření kontrolních parametrů výrobku, které je možné archivovat v paměti řídícího počítače montážního stroje či montážní linky, nebo zasílání těchto měřených dat na libovolné místo dle přání zákazníka.

Samozřejmostí je možnost modifikace montážních přípravků, montážních strojů i montážních linek dle konkrétních požadavků zákazníka a to jak v oblasti vlastní konstrukce stroje, rak i v oblasti vlastního výběru komponentové skladby stroje.

Příklad některých námi řešených montážních strojů, montážních linek či montážních přípravků jsou uvedeny v naší fotogalerii.


      


Testování kvality

Součástí automatické montáže může být i kontrola-testování kvality provedené operace, jakož i značení nebo tisk požadovaných údajů atd.


      


Ukládání naměřených hodnot

Veškeré testované parametry resp. měřené hodnoty je možné archivovat v paměti řídícího počítače. Možná je i komunikace resp. spojení stroje např. s velínem, případně s jiným místem za pomoci počítačové sítě apod.


      


Příslušné strojní zařízení je možno modifikovat podle konkrétních požadavků uživatele. Je možné přizpůsobit jak konstrukční řešení, tak i osazení řídícími a manipulačními komponenty různých výrobců.


All right reserved, Projus s.r.o., Hlinsko, CZ    New website - Fence and hoarding