Projus Projus Projus
ProJUS s.r.o. - Česky ProJUS s.r.o. - English ProJUS s.r.o. - Deutsch ProJUS s.r.o. - P?????? ProJUS s.r.o. - Français ProJUS s.r.o. - Espanol ProJUS s.r.o. - Italiano ProJUS s.r.o. - Slovensky ProJUS s.r.o. - Polski


  ProJUS s.r.o.

Adresa :

Poličská 444
539 01 Hlinsko


Provozovna:

Rváčovská 792
539 01 HlinskoTel./fax:   469 315 889
E-mail:  projus@projus.cz


IČO : 25935551
DIČ : CZ25935551


> kompletní kontakty <  Kde nás najdete:
   (klikněte pro detail)


- umístění v ČR- detail Hlinska>> mapa webu zde <<Počet přístupů:

TOPlistJednoúčelový stroj - natahování topných těles, kalibrace délek:Tento jednoúčelový stroj je určen pro provozy zabývající se výrobou topných těles.

Námi vyvinuté stroje na zpracování / tvarování topných těles jsou určeny především pro zpracování trubkových topných těles a to zejména technologie ohybu, redukce průměrů, dělení včetně srážení hran, natahování apod.

Součástí těchto strojů na tvarování topných těles mohou být zařízení pro kontrolu kvality (kamery, měření sil a kroutících momentů, zkušebny el. parametrů apod.), ale i různé způsoby značení – mechanicky např. mikroúderem či technologie inkjet).

Samozřejmostí je i možnost modifikace těchto strojů na tvarování topných tyčí dle konkrétních požadavků zákazníka a to jak v oblasti vlastní konstrukce stroje, tak i v oblasti vlastního výběru komponentové skladby tvářecího stroje.

Příklad některých námi řešených montážních strojů, montážních linek či montážních přípravků jsou uvedeny v naší fotogalerii.
      


Pokud používaná technologie negarantuje výrobu topných tyčí resp. jejich délky v požadovaných tolerancích (nepřesné dělení materiálu, použití technologie kalibrování aj.) je toto možno napravit ještě před vlastním zpracováním topných tyčí na ohýbačkách aj. tvářecích strojích, použitím právě technologie natahování.
Poloautomatický jednoúčelový stroj

Náš jednoúčelový stroj pracuje v poloautomatickém režimu. Obsluha tyč pouze založí do upínacího systému. Další průběh pracovní operace včetně přemístění zkalibrované tyče do zásobníku je automatický. Na přání zákazníka je možné stroj vybavit přídavným zařízením pro automatické zakládání tyčí.Přestavitelný jednoúčelový stroj

Náš jednoúčelový stroj je přestavitelný, což umožňuje zpracování tyčí různých délek a průměrů.Zařízení je možné modifikovat podle konkrétních požadavků zákazníka. Je možné přizpůsobit jak konstrukční řešení, tak osazení řídících a manipulačních komponentů.

Technická data - rozsahy zpracování tyčí :průměr (při síle stěny do 1 mm) do 10 mm
délky250 - 2500 mm
takt stroje pro tyč 1000 mm5 s
délka4500 mm
šířka960 mm
výška1160 mm
provozní napětí3 x 400 V
příkon8 kVA
hmotnost 640 kg

All right reserved, Projus s.r.o., Hlinsko, CZ    New website - Fence and hoarding