Projus Projus Projus
ProJUS s.r.o. - Česky ProJUS s.r.o. - English ProJUS s.r.o. - Deutsch ProJUS s.r.o. - P?????? ProJUS s.r.o. - Français ProJUS s.r.o. - Espanol ProJUS s.r.o. - Italiano ProJUS s.r.o. - Slovensky ProJUS s.r.o. - Polski


  ProJUS s.r.o.

Adresa :

Poličská 444
539 01 Hlinsko


Provozovna:

Rváčovská 792
539 01 HlinskoTel./fax:   469 315 889
E-mail:  projus@projus.cz


IČO : 25935551
DIČ : CZ25935551


> kompletní kontakty <  Kde nás najdete:
   (klikněte pro detail)


- umístění v ČR- detail Hlinska>> mapa webu zde <<Počet přístupů:

TOPlistTvářecí stroje, tváření kovů:Námi vyvinuté jednoúčelové stroje na tváření a opracování kovových polotovarů jsou určeny především pro zpracování / tvarování trubkových topných těles a tenkostěnných trubkových polotovarů (ohybu, redukce průměrů, prostřihování otvorů, dělení včetně srážení hran apod.)

Jiné tvářecí stroje jsou určeny pro zpracování drátových / tyčových polotovarů.

Součástí těchto tvářecích strojů mohou být zařízení pro kontrolu kvality ( kamery, měření sil a kroutících momentů apod.) ale i různé způsoby značení – mechanicky např. Mikroúderem či technologií inkjet).

Samozřejmostí je i možnost modifikace těchto tvářecích strojů dle konkrétních požadavků zákazníka a to jak v oblasti vlastní konstrukce stroje, tak i v oblasti vlastního výběru komponentové skladby tvářecího stroje.

Příklad některých námi řešených montážních strojů, montážních linek či montážních přípravků jsou uvedeny v naší fotogalerii.      

Výroba a vývoj jednoúčelových strojů

Nabízíme vývoj a výrobu jednoúčelových strojů na tvarování kovového tyčového materiálu, včetně drátu odvíjeného ze svitku, dále stroje na děrování, stroje na stříhání, stroje na dělení kovových materiálů, stroje na dělení kovových profilů. Tyto tvářecí a dělící stroje rovněž vybavujeme pneumatickými a hydraulickými prvky různých značek podle přání zákazníka.      


Výroba a vývoj strojů na tvarování topných tyčí

Nabízíme vývoj a výrobu strojů na tvarování topných tyčí pro výrobu trubkových topných těles.
      
All right reserved, Projus s.r.o., Hlinsko, CZ    New website - Fence and hoarding