Projus Projus Projus
ProJUS s.r.o. - Česky ProJUS s.r.o. - English ProJUS s.r.o. - Deutsch ProJUS s.r.o. - P?????? ProJUS s.r.o. - Français ProJUS s.r.o. - Espanol ProJUS s.r.o. - Italiano ProJUS s.r.o. - Slovensky ProJUS s.r.o. - Polski


  ProJUS s.r.o.

Adresa :

Poličská 444
539 01 Hlinsko


Provozovna:

Rváčovská 792
539 01 HlinskoTel./fax:   469 315 889
E-mail:  projus@projus.cz


IČO : 25935551
DIČ : CZ25935551


> kompletní kontakty <  Kde nás najdete:
   (klikněte pro detail)


- umístění v ČR- detail Hlinska>> mapa webu zde <<Počet přístupů:

TOPlist

Úprava plastových výlisků - jednoúčelové stroje na úpravu plastových výlisků:Stroje pro úpravu vyfokovaných plastových výlisků

Námi vyvinuté jednoúčelové stroje na úpravu plastových výlisků jsou určeny především pro dokončovací práce na plastových výliscích. Jedná se především o odstraňování přetoků, vtoků, vrtání nebo prostřih otvorů… U vyfukovaných plastových výlisků je možné za pomoci speciálních nožů řešit i ostřih / dělení zaslepených konců plastového výlisku.

Součástí těchto strojů na úpravu plastových výlisků mohou být zařízení pro kontrolu kvality nebo např. kontrolu těsnosti v případě plastového vyfukovaného výlisku, ale i různé způsoby značení plastových výlisků (mechanicky nějakým břitem nebo mikroúderem, „tepelným razítkem“ či technologie inkjet).

Samozřejmostí je možnost modifikace stroje dle konkrétních požadavků zákazníka a to jak v oblasti vlastní konstrukce stroje, tak i v oblasti vlastního výběru komponentové skladby stroje.

Příklad některých námi řešených montážních strojů, montážních linek či montážních přípravků jsou uvedeny v naší fotogalerii.
      


Modifikace stroje dle požadavků zákazníka

Stroje je možné modifikovat podle konkrétních požadavků zákazníka. Je možné přizpůsobit jak konstrukční řešení, tak osazení řídících a manipulačních komponentů.      


Některé technické parametry strojů:napájení ~230 V
ovládací napětí 24V=
tlak vzduchu 0,5-0,7 MPa

      


All right reserved, Projus s.r.o., Hlinsko, CZ    New website - Fence and hoarding